Projektování elektroinstalace do bytu

Aby Vám byt sloužil podle Vašich představ, je důležité vědět, co od něj chcete. Každá elektroinstalace by měla mít svůj počátek v kvalitně vypracovaném projektu. Tento projekt je dobré mít také proto, že bez něj není možné udělat revizi elektroinstalace, následně vystavit revizní zprávu. Bez těchto dokumentů by Vám pak elektrárny nepřipojily elektroměr.

K čemu všemu elektroinstalace slouží

Elektroinstalace je součástí každého bytu, domu, ale i kanceláře a služeb obecně. Dnes už vnímáme jako samozřejmost, že v domě můžeme rozsvítit světlo, zapnout rádio, zatopit, anebo si uvařit čaj. V některých prostorách je na elektroinstalaci dokonce navázaný i nábytek - podsvícené skříně, podhledy, osvětlené recepce a bary.

Jednotlivé části elektroinstalace

Elektroinstalaci je možné rozdělit zhruba do několika částí – vedení, rozvaděče, domovní spínače, zásuvky a podobně. Práce na elektrických instalacích a zařízeních může vykonávat jen odborně způsobilá osoba s potřebnou kvalifikací. Jednotlivé části nejsou nijak složité, ale je dobré s nimi pracovat celistvě a neopomínat žádnou složku. A to je přesně to, co my Vám dokážeme nabídnout. Komplexní práce s jasným výsledkem, které provádíme po celém okrese Uherské Hradiště.