Nová elektroinstalace v bytě

Pokud jste se rozhodli pro novou elektroinstalaci v bytě, čeká Vás náročné období. Je potřeba vše pořádně rozmyslet a na vše se připravit. Není nic jednoduššího, než se obrátit na nás. Sdělíte nám Vaše požadavky a očekávání a my Vám se vším pomůžeme. Uděláme projekt a elektroinstalaci celou zavedeme. Důkladně s Vámi probereme plánování bytu a jednotlivých přístupů k sítí. Je dobré mít dopředu promyšlené, kde byste co chtěli mít. S konkrétním uspořádáním Vám pomůžeme. Působíme v okrese Uherské Hradiště a okolí, ale rádi přijedeme i do Hodonína či do Zlína.

Výhody nové bytové elektroinstalace

Jsme odborníci a orientujeme se v patřičné legislativě. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem Vám dokážeme v ledasčem pomoci a zároveň Vám můžeme doporučit novinky na trhu, které se vyvíjejí zejména proto, aby lidem usnadnily život.

Na co se připravit předem

Velkou výhodu vidíme v tom, když máte volný přístup ke stěnám, na které je možné si zakreslit, kudy co povede a kde bude co umístěno. V závislosti na nové elektroinstalaci většinou bývají nové omítky a malování.