Videotelefony

Videotelefony slouží k vizuální kontrole prostoru před vstupními dveřmi nebo brankou, k ovládání dveřního zámku i ke komunikaci v rámci objektu. Základní sestavu tvoří venkovní kamerová jednotka umístěná u vchodu do objektu a zobrazovací jednotka v interiéru. Po stisku tlačítka zvonku na dveřní jednotce je aktivován akustický signál zvonku spolu s přenosem obrazu na interiérovou zobrazovací jednotku. Stiskem příslušného tlačítka na zobrazovací jednotce lze zahájit rozhovor s návštěvníkem a obdobným způsobem vyšle uživatel signál k aktivaci relé dveřního zámku - otevřením dveří je zároveň ukončena komunikace.

Nově montujeme i videotelefon s vnitřní pamětí. Do paměti jsou ukládány videozáznamy pro případ, že nejsou do 20s po aktivaci zvonění otevřeny vstupní dveře. Může je však pořídit i uživatel během hovoru s příchozím po stisknutí tlačítka na zobrazovací jednotce. Lze uložit až 120 videozáznamů, při překročení kapacity jsou ukládány nové obrazové záznamy na místa starších. Dále montujeme domácí telefony a systémy kontroly vstupu. Montujeme Videotelefony WRT, COMMAX, FARFISA aj.

Dále můžeme nabídnout videotelefony, s dotykovými displejem českým menu, s přídavnými kamerami, otvírání dveří pomocí kódu nebo klíčenky, ukládání obrázků na paměťovou kartu nebo přesměrování na mobilní telefon.
 

Vybrané typy videotelefonů

- Videotelefon Genway cena včetně standardní montáže - od 3990,- Kč bez DPH - Zobrazit PDF nabídku

- Videotelefon WRT Economy cena vč. standardní montáže - od 6490,- Kč bez DPH - Zobrazit PDF nabídku

Na každou zakázku vypracováváme cenovou nabídku zdarma volejte tel. 603 838 444