Domovní dveřní videotelefony se záznamem

Commax je unikátní videotelefon, který má zobrazovací panel, monitor nebo LCD displej. Všechny videotelefony mají LED podsvětlení, a proto zaručují vynikající kvalitu obrazu, vyrovnaný kontrast a živé barvy. Tato technologie zaručí velmi přesný obraz.

Pamět domácího videotelefonu

Samotný monitor videotelefonu má integrovanou paměť. Tu si však sami můžete zvýšit pomocí SD karty. Jakmile se SD karta naplní, automaticky se spustí nahrávání do integrované paměti. Videozáznam může být manuální či automatický. Automatický se provádí sám po stisknutí tlačítka na videozvonku. Pokud není nastaveno jinak, automatické nahrávání trvá 10 sekund. Oba režimy mohou fungovat paralelně.

Videozáznam a jeho další použití

Videozáznam je ve formátu ASF. Je možné jej přehrát do počítače a prohlédnout si ho přímo tam. Prohlížení a mazání je však možné i na samotné obrazovce přístroje. Přehrávání do počítače není nutností. Záznamy automaticky nahrané do vnitřní paměti je možné exportovat na SD kartu a dále s nimi pracovat.

Velký výběr videotelefonů

Ve výběru videotelefonu nejste limitováni. Všechny videotelefony jsou plně kompatibilní s dveřními stanicemi Commax. Záleží tedy pouze na Vašem vkusu a očekávání. Videotelefony Commax nemusíte brát pouze jako nutnou součást domácnosti. Tyto telefony vynikají nejen svými funkčními schopnostmi, ale také výjimečným designem. Videotelefon Commax bude vynikajícím doplňkem ve Vašem interiéru, doplní každý moderní interiér a to nejen ve Vaší domácnosti, ale také v pracovních prostorách, kterým chcete dodat na výjimečnosti. K jednomu videotelefonu můžete připojit až dvě dveřní stanice a domácí telefony.