Domácí videotelefon Commax s pamětí

Společnost Commax Co., vznikla na konci 60. let v Soulu. Od devadesátých let je Commax velmi výraznou společností na trhu v oblasti dveřních systémů. Videotelefony a dveřní stanice Commax neustále vyvíjí a inovují nové technologie. V oblasti designu ale nikterak nezaostávají. Jejich výrobky jsou funkční, ale i vzhledné. Výborně doplní jakýkoli moderní interiér.

Displej videotelefonu

Commax je unikátní videotelefon, který má zobrazovací panel, monitor nebo LCD displej. Všechny videotelefony mají LED podsvětlení, a proto zaručují vynikající kvalitu obrazu, vyrovnaný kontrast a živé barvy. Tato technologie zaručí velmi přesný obraz.

Výběr videotelefonu

Ve výběru videotelefonu nejste limitováni. Všechny videotelefony jsou plně kompatibilní s dveřními stanicemi Commax. Záleží tedy pouze na Vašem vkusu a očekávání. Videotelefony Commax nemusíte brát pouze jako nutnou součást domácnosti. Tyto telefony vynikají nejen svými funkčními schopnostmi, ale také výjimečným designem. Videotelefon Commax bude vynikajícím doplňkem ve Vašem interiéru, doplní každý moderní interiér a to nejen ve Vaší domácnosti, ale také v pracovních prostorách, kterým chcete dodat na výjimečnosti. K jednomu videotelefonu můžete připojit až dvě dveřní stanice a domácí telefony.