Moderní bytová elektroinstalace

Tak jako máme chytré telefony, můžete mít i chytré bydlení! Moderní elektroinstalace Vám zjednoduší bydlení. Vše spočívá v tom, že své elektrospotřebiče budete moci ovládat nejen klasickými tlačítky, ale také dálkovými ovladači nebo dokonce pomocí internetu či chytrých telefonů. Výhody moderních elektroinstalací ocení především ti, kdo se několikrát vracejí domů a kontrolují, zda opravdu zhasli světlo a vypnuli sporák.

Výhody bydlení s moderní elektroinstalací

Velká výhoda tohoto chytrého bytu je v tom, že si předem dokážete naplánovat rozsvěcení světel v bytě. Je to vhodné především v době, kdy plánujete delší cestu a nebudete doma. Světla se budou sama zapínat tak, jako byste zrovna byli doma. Jestliže už odjedete na delší cestu a doma Vás čeká chladný byt, pomocí dálkového ovladače si předem dokáže vytopit domácnost tak, abyste se vraceli do příjemně vytopeného prostředí. Anebo naopak si dokážete zapnout klimatizaci a v letních měsících zchladit domácnost tak, jak přesně potřebujete. Do svých domácností si můžete nechat nainstalovat detektory pohybů, pomocí nichž se budou světla sama rozsvěcet.

Jak na to?

Neváhejte a kontaktujte nás. Sdělíte nám všechny Vaše požadavky a my Vám navrhneme řešení na míru. Moderní instalace je dvojího typu a to buď na čidla, anebo pomocí přenosu dat. Cílem této elektroinstalace je moderní bydlení, které Vám zpříjemní a ušetří čas. Tuto elektroinstalaci montujeme v okolí Uherského Hradiště, Hodonína a Zlína.