Instalace poplachových zabezpečovacích systémů

Zabezpečovací systémy jsou dnes již nezbytností každého objektu. Díky poplachovým zabezpečovacím systémům budou Vaše rodiny, majetek atd. chráněn. Elektronické zabezpečovací systémy vyhodnocují nežádoucí pohyb a o tomto pohybu informují majitele daného objektu. Nepřetržitá monitorovací služba zaručí stoprocentní bezpečnost a ochranu. O poplachu je majitel daného objektu informován okamžitě a tím jsou výrazně snížena rizika spojená s napadením objektu.

Instalace zabezpečovacích systémů Uherské Hradiště

Instalace zabezpečovacích systémů je nyní dostupná i v okolí Vašeho bydliště za skvělou cenu a od profesionálů. Firma Jiří Hybler – ELEKTRON montuje spolehlivé a kvalitní zabezpečovací systémy firem PARADOX a JABLOTRON.

PARADOX

Firma PARADOX představuje dostupné a kvalitní zabezpečovací systémy pro každého. Dnes patří firma PARADOX k předním firmám ve vývoji nových technologií v oblasti zabezpečovacích systémů. Firma nabízí jak jednoduchá čidla, tak kompletní sortiment a technologie pro ochranu i velkých systémů. Firma používá zabezpečovací ústředny nejvyšší třídy.

JABLOTRON

Firma JABLOTRON představuje revoluční bezdrátový systém, který ochrání jak obytné prostory, tak i obchody, kanceláře. Alarmy JABLOTRON byly vyvinuty pro lidi – ovládání je jednoduché a dostupné každému. Díky špičkovým designérům splyne alarm s Vaším domovem a stane se jak funkčním, tak estetickým doplňkem.