Opravy zabezpečovacích systémů Paradox a Jablotron

Zabezpečovací systémy PARADOX a JABLOTRON jsou moderní zabezpečovací systémy určené k ochraně domů, ale i kanceláří, obchodů, skladů, dílen i jiných prostor. Tyto systémy mohou hlásit vloupání, požár, nebezpečí zatopení, přehřátí apod. Při poplachu automaticky posílají smluvený signál - SMS či přímo volají zadané číslo.

Opravy zabezpečovacích systémů

Jakmile potřebujete zabezpečovací systém opravit, kontaktujete nás. Sdělíte nám chybu, která nastala. Budeme se snažit, abyste měli s opravou co nejméně práce. Nejprve s Vámi po telefonu probereme stávající chyby. Pokud nebudeme schopní chyby opravit vzdáleně, vyšleme k Vám certifikovaného technika, který na místě určí, kde se stala chyba a navrhne řešení problému. Pokud bude chyba drobnějšího charakteru, opraví ji ihned. Jestliže bude problém vyžadovat delší časový úsek, smluví si s Vámi náhradní v co nejkratším časovém horizontu.

Na prvky zabezpečovacího systému je poskytována záruka v době dvou let. Systém Jablotron navíc umožňuje prodloužení záručního servisu na dobu 5 let, pakliže je prvotní dodaná montáž provedena odborným technikem. Opravy provádíme v celém okresu Uherské Hradiště i ve Zlíně.