Prodej, montáž a servis zabezpečovacího systému do bytu a domu

Zabezpečovací systémy patří v dnešní době do každého objektu, domu či bytu… Klidný spánek a stoprocentní ochranu Vašich domovů Vám zaručí právě zabezpečovací systémy, které nabízí firmy Jiří Hybler – ELEKTRON. Tato firma nabízí jak elektronické zabezpečovací systémy, tak videotelefony, kamerové systémy. Firma Jiří Hybler – ELEKTRON poskytuje v této oblasti kompletní služby. Dané zabezpečovací systémy Vám namontuje a provede servis vždy, když je potřeba. Firma Jiří Hybler – ELEKTRON dodává a montuje zabezpečovací systémy firmy PARADOX a JABLOTRON. Dále montuje videotelefony firmy WRT, COMMAX, FARFISA, kamerové systémy ACTi, MD, přístupové systémy firmy SEBURY. Na každou zakázku vypracuje firmy Jiří Hybler – ELEKTRON individuální cenový návrh dle požadavků konkrétního zákazníka.

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy vyhodnocují nežádoucí pohyb v daném objektu a majitele o tomto pohybu informuje. Informace mohou být přenášeny na pult centrální ochrany, který je nepřetržitě monitorován. Poplach lze přenášet i přímo na mobil majitele. Díky okamžitému podání informace o poplachu se tak výrazně sníží možná rizika s napadením objektu.

Videotelefony

Videotelefony kontrolují prostory před vstupními dveřmi. Pomocí videotelefonu můžete ovládat dveřní zámek, také komunikovat v rámci objektu. Při stisku zvonku na dveřích se aktivuje signál zvonku spolu s přenosem obrazu. Videotelefony jsou nově montovány i s vnitřní pamětí. Do ní jsou ukládány videozáznamy, pokud nejsou do 20s po zazvonění otevřeny dveře. Do vnitřní paměti je možné uložit až 120 videozáznamů.

Kamerové systémy

Díky kamerovým systémům můžete dané hlídané objekty vizuálně sledovat kdekoliv na světě. Kamerové systémy jsou stále více využívány nejen v komerčním, ale i v soukromém sektoru. Digitální záznamy lze přenášet pomocí telefonní linky, LAN nebo internetu.

Ochrana Vašeho majetku nikdy nebyla dostupnější. Využijte služeb firmy Jiří Hybler – ELEKTRON a ochraňte své domovy, majetek. Díky kombinaci více zabezpečovacích systémů zvýšíte jejich efektivnost. Nabízíme zabezpečovací systémy v Uherském Hradišti, ve Zlíně i v okolí.