Elektronický zabezpečovací systém Paradox

Kanadská společnost PARADOX Security systems působí již několik let na trhu se zabezpečovacími systémy. Společnost PARADOX představuje kvalitní a spolehlivé systémy, které jsou prodávány do celého světa. Výrobky jsou jedinečné svými detekčními vlastnostmi a originálním designem. Zabezpečovací ústředny firmy PARADOX jsou oblíbené po celém světě.

Firma PARADOX - elektronické zabezpečovací systémy Hluk

Firma PARADOX nabízí jak jednoduchá čidla a ústředny, tak kompletní sortiment a technologie až do rozsáhlých a velkých systémů. Firma využívá jak jednoduché drátové zapojení, tak bezdrátové technologie s rádiovým přenosem signálu a sběrnicové systémy s adresováním a programováním jednotlivých čidel. Dokonce i bytové jednotky, Vaše domovy mohou být vybaveny zabezpečovacími technologiemi, které jsou běžně použity u zabezpečovacích ústředen nejvyšší třídy.

Detektory firmy Paradox

Detektory představují oči zabezpečovacího systému. Je tedy potřeba dbát velké pozornosti při výběru – je potřeba řešit citlivost na pohyb a odolnost proti falešným poplachům. Detektory firmy PARADOX jsou zpracovány ve vysoké kvalitě a na výběr je z velkého množství – detektory drátové, bezdrátové, detektory požární a plynů.

Ovládání

Firma PARADOX nabízí několik možností, jak zabezpečovací systémy ovládat. Mezi uživateli je oblíbené ovládání pomocí klávesnice. Dále je možné systém ovládat pomocí klíčenky např. z auta, ložnice… Díky moderním technologiím je nyní možné zabezpečovací systémy ovládat i pomocí mobilního telefonu nebo přes webový prohlížeč na Vašem PC. Výhodou je, že můžete systém ovládat z libovolného místa na světě.

Signalizace

Firma PARADOX umožňuje i několik způsobů, jak bude poplach signalizován. Na nežádoucí pohyb můžete být upozorněni opticky nebo zvukově – vně nebo uvnitř objektu.