Venkovní elektronické zabezpečovací systémy

Tyto zabezpečovací systémy Vám dokáží ohlídat menší rodinné prostory jako je byt, rodinný dům či chata, ale také velké objekty jako je výrobní hala či objekt, na který není nikdo cizí zván. Venkovní zabezpečení si můžete vybrat jak ve drátové, tak i bezdrátové verzi. Do střežených objektů můžeme zavést detektory pohybu, detektory tříštění skla a mnohé další.

Použití elektronických bezpečnostních systémů

Použití a umístění konkrétního detektoru je doporučeno a zvoleno při prohlídce střežených prostor. Před samotnou instalací je nutné dokonale poznat objekt a změřit riziková místa. Základním kamenem je vyhodnocení nežádoucího pohybu ve střeženém objektu. Po prozkoumání objektu je snadné navrhnout zabezpečovací systém na míru tak, abychom se vyhnuli zbytečnému a nechtěnému falešnému poplachu. Poplach může být signalizován na akustických sirénách a nahlášen prostřednictvím telekomunikačních technologií přímo vlastníkovi objektu na mobilní telefon pomocí SMS, případně provede ohlášení bezpečnostní službě s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupině. Zabezpečovací systémy montujeme v Hluku, ve Zlíně a okolí.

Jaký typ zabezpečovacích systémů zvolit?

Existuje mnoho druhů zabezpečovacích čidel, které dokáží reagovat na vznik požáru, povodně či úniku plynu. Pokročilejší systémy mají mnohá další využití. Nemusíte je používat pouze na ochranu své domácnosti či pozemku. Pomocí chytrých aplikací na mobilních telefonech můžete naprogramovat systém tak, aby v určitou hodinu spustil topení, aby Vám otevřel garážová vrata či zavlažil rostliny.

Montujeme zabezpečovací systémy firem PARADOX a JABLOTRON.