Domácí bezdrátové zabezpečovací systémy

Zabezpečte svoji domácnost profesionálními zabezpečovacími systémy firmy PARADOX a JABLOTRON. Firmy Jiří Hybler – ELEKTRON poskytuje instalaci zabezpečovacích systémů, na které se můžete spolehnout. Zabezpečovací systémy jsou v dnešní době již nezbytnou součástí každého objektu. Udělejte pro bezpečnost Vašich rodin, domů, majetku maximum! Naše firma působí nejen v Hluku, ale také v Uherském Hradišti, Brodě a okolí!

Elektronický zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy vyhodnocují nežádoucí pohyb v daném objektu. Pokud tento nežádoucí pohyb zaznamenají, informují o tom majitele objektu. Elektronický zabezpečovací systém je vhodný jak do bytů, rodinných domů, tak do prodejen, skladů, kanceláří…

Přenos informací bezdrátovými systémy

Informace o nežádoucím pohybu mohou být přenášeny na pult centrální ochrany, které jsou nepřetržitě monitorovány a spolupracují s výjezdní skupinou. Také je možné tyto informace přenášet přímo na Váš mobil, kdy se prostřednictvím SMS nebo hlasové zprávy, dozvíte o nežádoucím pohybu v hlídaném objektu.Díky okamžitému přenosu informací můžete ihned reagovat a hlídaný objekt je stále pod kontrolou a dohledem.

Zabezpečovací systémy do domácností Hluk

Velkou výhodou systémů firem PARADOX a JABLOTRON je jejich všestrannost. Zabezpečovací systémy můžete umístit i do bytů, domů a tím zabezpečit i Vaše domovy. Stačí jednoduchá instalace, o kterou se Vám postará firma Jiří Hybler – ELEKTRON a Vaše domovy budou chráněny proti nežádoucímu pohybu.