Instalace a revize klimatizací

Instalace klimatizace nikdy nebyla dostupnější. Díky profesionálům firmy Jiří Hybler – ELEKTRON si můžete dopřát komfortní bydlení. Firma Jiří Hybler – ELEKTRON dodává a montuje klimatizace firmy SINCLAIR, LG, TOSHIBA, DAIKIN. Zabývá se instalací a servisem klimatizačních zařízení. Firma zpracuje návrh technického řešení a vytvoří cenovou nabídku. Obchodník Vám navrhne optimální řešení a odpoví na všechny otázky.

Montáž klimatizace Uherské Hradiště

Během montáže klimatizace se vytvoří propojovací vedení do 3 m, odvod kondenzátu samospádem, elektrická energie v místě. V ceně montáže je také doprava do 25 km a záruka po dobu 36 měsíců.

Revize klimatizací Uherský Brod

Firma Jiří Hybler – ELEKTRON provádí servis klimatizací TOSHIBA, SINCLAIR, LG, DAIKIN a ostatních značek. Servis je prováděn pravidelně, sezónně. Firma vyčistí filtry vnitřní jednotky klimatizace, vydezinfikuje výparník, vyčistí venkovní jednotku a zkontroluje chladící okruh.

Dále provádí roční kontroly těsnosti systémů s náplní chladiva nad 3 kg. Dle vyhlášky 279/2009 MŽP je nutná kontrola u systémů s náplní chladiva nad 3 kg. Zkontroluje se těsnost chladícího okruhu a provede se zápis do knihy kontrol. Knihu kontrol musí mít každá klimatizace s náplní chladiva nad 3 kg.

Výměna chladiv v klimatizacích Zlínský kraj

Firma Jiří Hybler – ELEKTRON také provádí výměnu chladiv v klimatizacích. Pokud z klimatizace uniká chladivo, které obsahuje freon (R22), který je dnes již zakázaný, je nutné jej nahradit povoleným ekologickým chladivem (R417A).