Doplnění náplně a údržba klimatizace

Firma Elektron se kromě oprav či servisu klimatizací zabývá také jejich doplňováním a údržbou. Speciálně školení odborníci provádějí servis na klimatizacích značek Sinclair, Toshiba, LG, Daikin i dalších. Působíme v Hluku, Uherském Hradišti, Uherském Brodě, Zlíně a okolí.

Údržba klimatizace

Správně fungující klimatizace snižuje náklady na provoz. Pokud se klimatizaci nevěnuje dostatečná starost, dochází postupem času k únavě materiálů a zbytečným výdajům za opravy. Část výkonu motoru se spotřebovává na chod klimatizace. Pokud je zajištěn náležitý servis klimatizace, automaticky se prodlužuje životnost výrobku.

Doplnění náplně do klimatizace

Doplnění náplně provádí speciálně vyškolený odborník, který má k dispozici patřičné vybavení, obavy tedy nejsou na místě. Náplň, která se z okruhu odčerpá, se v přístroji při servisu klimatizací čistí a po zbavení nečistot se zpátky vrací s příměsí nového kompresorového oleje do systému klimatizace a doplní se pouze rozdíl množství chladiva do výrobcem předepsané hodnoty.

Výhody správně fungující klimatizace

Používání klimatizací je v současné době již standardem využívaným stovkami domácností. Důvodem je nepochybně jejich spolehlivost, snadná dostupnost, výhodná cena a efektivnost. Nejnovější modely nechaly své předchůdce daleko za sebou a poskytují uživatelům vysoký komfort. Navíc jsou jejich designy navrhovány specialisty, kteří vytvořili z neforemných krabic vhodné nenápadné pokojové doplňky.

Působiště firmy Elektron je po celém Zlínském kraji – v Uherském Hradišti, Zlíně, Buchlovicích, Hluku a dalších městech.