Prodej a montáž domovní klimatizace levně

Firma Elektron je léty prověřenou spolehlivou volbou při potřebě oprav či servisu klimatizací. Odborníci v oboru jsou schopni provést servis na klimatizacích Sinclair, Toshiba, LG, Daikin i ostatních značek. Také provádějí pravidelný sezónní servis klimatizací spojený s jejich dezinfekcí, údržbou i doplněním náplní.

Co zahrnuje montáž klimatizace?

Celou instalaci klimatizace provádí odborně vyškolený pracovník, nemusíte tedy mít žádné obavy. V montáži je zahrnuto propojovací vedení do tří metrů, odvod kondenzátu samospádem, dále připojení ke zdroji elektrické energie v místě. Další nespornou výhodou je doprava do 25km. Na veškeré výrobky se vztahuje záruční doba 3 roky, tedy o rok více, než je zákonnou povinností výrobce. Už tento fakt je zárukou vysoké kvality a spolehlivosti všech výrobků.

K servisu patří také vypracování cenové nabídky zdarma. Více informací o cenové nabídce můžete najít na telefonním čísle: 603 838 444.

Výhody správně fungující klimatizace

Klimatizace jsou v současné době moderním, levným, ale především efektivním řešením toho, jak vytvořit vysoký komfort v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni nebo ložnici, bez ohledu na denní dobu či roční období. Jsou snadno použitelné, pracují velmi tiše, nehrozí tedy, že byste byli rušeni. Díky inovativnímu designu a nejmodernějším technologiím vytváří vhodný doplněk do libovolného interiéru. V široké nabídce nejrůznějších druhů a modelů klimatizací od světových výrobců si vybere skutečně i ten nejnáročnější zákazník!

Firma Elektron působí po celém Zlínském kraji – v Uherském Hradišti, Zlíně, Buchlovicích, Hluku a dalších městech. Firma sídlí na adrese Závodní 1454, 687 25 Hluk. Lze se také domluvit prostřednictvím kontaktního formuláře.