Nástěnná klimatizace do kanceláře

Všechny klimatizace jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují jejich vysokou spolehlivost a oblíbenost napříč všemi typy zákazníků. Splňují totiž požadavky i těch nejnáročnějších a díky tichému chodu mohou být umístěny prakticky kdekoli, aniž by kohokoli rušily.

Složení nástěnných klimatizací, výhody nástěnné klimatizace

Všechny typy obsahují antibakteriální omyvatelný předfiltr, který předchází vzniku alergií, astmatu či šíření kapénkových infekcí především v zimním sychravém počasí. Další položkou je plazmater ionizátor, jehož úkolem je čistění vzduchu na základě nejmodernějších technologií. 3M multi ochranný filtr je další pojistkou bezpečného použití klimatizace, stejně jako zabudovaný režim automatického čištění. Další nezanedbatelnou výhodou je tlakové řízení, které umožňuje dosáhnout požadované teploty za mnohem kratší dobu – u chlazení o 30%, u vytápění dokonce až o 44%, obojí s vysokou měrou vyrovnanosti a přesnosti.

Dále obsahují BLDC kompresor, který využívá silný neodymiový magnet, jež se vyznačuje svou vysokou účinností oproti AC invertorovým výrobkům. Je optimální volbou především pro sezónní využití. Díky širokým lamelám tepelného výměníku kondenzační jednotky dochází k nárůstu koeficientu COP, a to až o 11%. Využít můžete také noční tichý provoz, který umožňuje snížení hluku pomocí jednoduchého nastavení DIP přepínače na elektrické desce kondenzační jednotky.

Velmi šikovnou funkcí je též řízení špičkového proudu. Tato funkce ponechává jednotku v běhu na maximální úrovni při zachování daného nastavení, což má za cíl snížení spotřeby elektrické energie, a to především v momentě, kdy jsou ceny elektrické energie příliš vysoké.

Stand-by režim umí minimalizovat spotřebu elektrické energie pomocí vypnutí napájení na elektrické desce.