Nejlepší bytová klimatizace

Současné typy bytových klimatizací si našly oblibu u širokého spektra zákazníků po celém světě. Nejnovější technologie, které usnadňují a zefektivňují činnost zařízení Vám umožní mít doma teplotu, která Vám bude vyhovovat bez ohledu na venkovní počasí. Všechny níže uvedené typy klimatizací náleží do nejúspornějších tříd, tedy A++ až A.

Typy klimatizací

Vybrat si můžete ze skutečně široké nabídky, která se neomezuje pouze na jednu firmu. Výrobou a prodejem bytových klimatizací se zabývají světové značky jako LG, FUJITSU, SINCLAIR, TOSHIBA, DAIKIN nebo GREE, tedy firmy, jež si svou dlouholetou tradicí a kvalitními výrobky, získaly přízeň širokého spektra spotřebitelů.

Složení bytové klimatizace

Klimatizace obsahují několik komponentů, které zaručují jejich dlouhodobou životnost a spolehlivost. Všechny obsahují antibakteriální filtr, jsou tedy zcela vhodné i pro alergiky či lidi trpící astmatem. Neocenitelnou výhodou je i tlakové řízení, které urychlí snižování nebo zvyšování teploty – při chlazení o 30%, při vytápění dokonce až o 44%. Tento proces zůstává po celou dobu průběhu vyrovnaný a přesný. Využívají také silný neodymiový magnet, který je velmi účinný a hodí se především pro sezónní použití.

Na bytové klimatizaci lze nastavit až 5 provozních režimů: chlazení; odvlhčování - až 16,8 litrů za den; samostatný ventilátor; topení a IQ režim s automatickou volbou chlazení, ventilátoru nebo topení podle aktuálních podmínek v místnosti.

Pro koho jsou bytové klimatizace vhodné?

Bytové klimatizace jsou neocenitelným pomocníkem jak v letních vedrech, tak i v zimním mrazivém počasí. Díky široké katalogové nabídce si vybere skutečně i ten nejnáročnější zákazník, a to i v případě, že kromě kvality hledá i nízkou cenu. Bytové klimatizace nabízíme v Uherské Hradišti, Brodě, Kyjově, Hodoníně a v okolních městech.