Montáž domovní a průmyslové elektroinstalace

Firma Elektron je léty prověřenou spolehlivou volbou při instalaci, potřebě oprav či servisu jak domovních, tak průmyslových elektroinstalací. Využívá výhradně kvalitní spolehlivé materiály, které zaručují dlouhou dobu životnosti s minimálními nároky na údržbu.

Co zahrnuje montáž elektroinstalace?

Celou instalaci provádí odborně vyškolený pracovník, nemusíte tedy mít žádné obavy. Elektron nabízí výběr ze sedmi designových řad, odkud si můžete zvolit z nabídky více jak 50 různých barev a odstínů vypínačů, zásuvek a dalších moderních prvků elektroinstalace. Precizní provedení a kvalitní materiály Vám zaručí funkčnost, bezpečnost, komfort i úsporu energie.

Nabídka elektroinstalací

Firma Elektron Vám nabízí veškerou elektroinstalaci – od vypínačů, přes domovní telefony až po bezpečnostní zásuvky. V široké nabídce si vybere skutečně i ten nejnáročnější zákazník! Působení firmy se neomezuje pouze na interiéry, jejich služby lze využít i v dílně či na zahradě. Kombinujte jednotlivé prvky a dejte tak prostor své kreativitě, kterou jistě ocení každý návštěvník! Moderní typy elektroinstalace jsou v současné době levným, ale předevšímefektivním řešením toho, jak vytvořit vysoký komfort v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni, ložnici nebo i venku.

Firma Elektron působí po celém Zlínském kraji – v Uherském Hradišti, Zlíně, Buchlovicích, Hluku a dalších městech. Firma sídlí na adrese Závodní 1454, 687 25 Hluk. Lze se také domluvit prostřednictvím kontaktního formuláře.