Mobilní klimatizace do bytu

Mobilní klimatizace jsou vhodné jak do bytu, tak i do kanceláří, kde se v létě nedá kvůli vysokým teplotám vydržet. Jejich další výhodou je snadná instalace a velmi jednoduché ovládání. Navíc jsou vyrobeny z vysoce odolných kvalitních materiálů, které zaručují jejich dlouhodobou životnost a výdrž. Na rozdíl od jiných klimatizací je mobilní klimatizace mnohem úspornější a tišší, takže Vás nebude rušit během práce ani při sledování televize či poslouchání rádia.

Složení a výhody mobilních klimatizací

Většina mobilních klimatizací má zabudovaný antibakteriální filtr, jsou tedy vhodné i pro alergiky či lidi trpící astmatem. Další výhodou je tlakové řízení, které umožňuje dosáhnout požadované teploty za mnohem kratší dobu – u chlazení o 30%, u vytápění dokonce až o 44%, obojí s vysokou měrou vyrovnanosti a přesnosti. Dále obsahují BLDC kompresor, který využívá silný neodymiový magnet, jež se vyznačuje svou vysokou účinností oproti AC invertorovým výrobkům. Je optimální volbou především pro sezónní využití.

Mají 5 režimů provozu:

1) chlazení

2) odvlhčování

3) samostatný ventilátor

4) topení

5) IQ režim s automatickou volbou chlazení, ventilátoru nebo topení podle aktuálních podmínek.

Lze také nastavit napětí - kompresor nových H-invertorových jednotek má vyšší účinnost díky nastavení vstupního napětí kompresoru v závislosti na vstupním zatížení kompresoru.

Pro koho jsou mobilní klimatizace vhodné?

Především pro ty, kdo mají rádi pohodlí a komfort a ocení tak minimální požadavky na pravidelnou údržbu. Jediným požadavkem na spotřebitele je časově velmi nenáročné měnění filtrů, aby byla zachována správná funkce zařízení.