Domácí přenosná klimatizace s topením

Současně vyráběné modely domácích přenosných klimatizací jsou díky svým vysoce odolným materiálům zárukou dlouhé doby životnosti a spolehlivosti, o čemž svědčí stovky spokojených zákazníků po celém světě. Za využití inovativních technologií, které usnadňují a zefektivňují činnost zařízení, můžete mít doma teplotu, která Vám bude vyhovovat bez ohledu na venkovní počasí.

Složení přenosných klimatizací

Součástí moderních mobilních klimatizací je antibakteriální filtr, který ocení především lidé náchylní k chřipce a respiračním obtížím. Další neopomenutelnou výhodou je tlakové řízení, které zajistí efektivnější vytápění i chlazení – u chlazení o 30%, u vytápění dokonce až o 44%, u obojího s vysokou měrou vyrovnanosti a přesnosti. Další položkou na seznamu výhod je BLDC kompresor – za využití silného neodymiového magnetu je mnohem účinnější než AC invertorové výrobky. Je skvělým výběrem především pro sezónní využití. Díky širokým lamelám tepelného výměníku kondenzační jednotky dojde k nárůstu koeficientu COP až o 11%. K dispozici je též tichý noční provoz, který eliminuje hluk pomocí snadného nastavení DIP přepínače na elektrické desce kondenzační jednotky.

Přenosné klimatizace využívají pěti režimů provozu: odvlhčování - až 16,8 litrů za den; chlazení; samostatný ventilátor; IQ režim s automatickou volbou chlazení, ventilátoru nebo topení podle aktuálních podmínek v místnosti a topení.

Pro koho jsou přenosné klimatizace vhodné?

Přenosnou klimatizaci jistě ocení všichni nároční zákazníci, jejichž pole působnosti je rozloženo na více míst. Díky přenosné klimatizaci ušetříte a budete se cítit dobře prakticky kdekoli.