Kvalitní klimatizace Sinclair, LG a Toshiba

Firma Jiří Hybler - ELEKTRON zajišťuje dodávku, montáž a servis klimatizací. Na výběr máte z několika značek klimatizací. Můžete si vybrat ze značek SINCLAIR, LG, TOSHIBA, DAIKIN, které představují špičkové a kvalitní klimatizace. Nabízíme jejich instalaci, prodej a opravy ve Zlíně, Uherském Hradišti, Hodoníně a okolí.

Klimatizace SINCLAIR

Klimatizace značky SINCLAIR umožňuje výběr ze široké nabídky výkonu, provedení a designu. Značka SINCLAIR představuje vysokou úroveň kvality a spolehlivost. Klimatizace SINCLAIR patří na trhu k těm nejvyhledávanějším. Hlavní předností těchto klimatizací patří především cena. Klimatizace jsou kvalitní a cenově dostupné. Značka SINCLAIR pokrývá celou nabídku klimatizací – mobilní klimatizace, nástěnné…

Klimatizace LG

Klimatizace LG jsou primárně určeny do obytných budov, do menších prostor. V nabídce firmy Jiří Hybler – ELEKTRON naleznete velké množství typů klimatizací značky LG: RAC – rezidenční klimatizace, SPLIT CAC – komerční klimatizace, MULTI CAC – komerční klimatizace… V katalogu, který naleznete na stránkách firmy, si můžete vybrat vhodnou klimatizaci právě pro Vás. Ceny klimatizací LG se obvykle odvíjí od chladícího a topného výkonu.

Klimatizace TOSHIBA

Klimatizace značky TOSHIBA se vyznačují vysokou kvalitou a šetrností vůči životnímu prostředí. Na výběr máte mezi typy MIRAI a SUZUMI PLUS.